W3RHS30DWMRAZNIČKA PULTOVÁ WHIRLPOOL
Informační list výrobku
Truhlicový mrazák,Whirlpool W3RHS30DW,,6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot,FreezerGuad funkce,MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C,Invertorový kompresor,QuickFreeze,Eco Mode,Holiday mode,Snadná manipulace,,Displej na dveřích,Snadné ovládání bez otevírání víka,Barva bílá,,Objem mrazničky: 308 l,Energetická třída D,Spotřeba energie: 187 kWh/rok,Provozní hlučnost: 40 dB,Mrazicí kapacita: 15 kg/24 h,Akumulační doba: 36 h,Rozměry (V x Š x H): 85 x 112 x 71,5 cm,
Truhlicový mrazák
Whirlpool W3RHS30DW
6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot
FreezerGuad funkce
MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C
Invertorový kompresor
QuickFreeze
Eco Mode
Holiday mode
Snadná manipulace
Displej na dveřích
Snadné ovládání bez otevírání víka
Barva bílá
Objem mrazničky: 308 l
Energetická třída D
Spotřeba energie: 187 kWh/rok
Provozní hlučnost: 40 dB
Mrazicí kapacita: 15 kg/24 h
Akumulační doba: 36 h
Rozměry (V x Š x H): 85 x 112 x 71,5 cm
Whirlpool W3RHS30DW
6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot
FreezerGuad funkce
MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C
Invertorový kompresor
QuickFreeze
Eco Mode
Holiday mode
Snadná manipulace
Displej na dveřích
Snadné ovládání bez otevírání víka
Barva bílá
Objem mrazničky: 308 l
Energetická třída D
Spotřeba energie: 187 kWh/rok
Provozní hlučnost: 40 dB
Mrazicí kapacita: 15 kg/24 h
Akumulační doba: 36 h
Rozměry (V x Š x H): 85 x 112 x 71,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8003437069666 |
| Energetická třída: | D |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem mrazáku: | 308 l |
| Speciální funkce: | FREEZER GUARD, MULTIZONA, HOLI |
| Roční spotřeba energie: | 187 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Mrazící výkon: | 15 kg/den |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2448723 |
| Akumulační doba: | 36 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Výška s obalem: | 886 mm |
| Šířka s obalem: | 1 156 mm |
| Hloubka s obalem: | 748 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | SN,T |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 112 cm |
| Hloubka: | 71,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 39 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
