W3RHS24EWMRAZNIČKA PULTOVÁ WHIRLPOOL
Informační list výrobku
Truhlicový mrazák,Whirlpool W3RHS24EW,,6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot,FreezerGuad funkce,MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C,Invertorový kompresor,QuickFreeze,Eco Mode,Holiday mode,Snadná manipulace,,Displej na dveřích,Snadné ovládání bez otevírání víka,Barva bílá,,Objem mrazničky: 246 l,Energetická třída E,Spotřeba energie: 215 kWh/rok,Provozní hlučnost: 40 dB,Mrazicí kapacita: 14 kg/24 h,Akumulační doba: 2 4 h,Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 95,5 x 61,5 cm,
Truhlicový mrazák
Whirlpool W3RHS24EW
6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot
FreezerGuad funkce
MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C
Invertorový kompresor
QuickFreeze
Eco Mode
Holiday mode
Snadná manipulace
Displej na dveřích
Snadné ovládání bez otevírání víka
Barva bílá
Objem mrazničky: 246 l
Energetická třída E
Spotřeba energie: 215 kWh/rok
Provozní hlučnost: 40 dB
Mrazicí kapacita: 14 kg/24 h
Akumulační doba: 2 4 h
Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 95,5 x 61,5 cm
Whirlpool W3RHS24EW
6. SMYSL pro monitoring teploty - využívá speciální senzory, které detekují změny teplot
FreezerGuad funkce
MultiZona - Displej umožňuje nastavit teplotu mezi -25 a +6 °C
Invertorový kompresor
QuickFreeze
Eco Mode
Holiday mode
Snadná manipulace
Displej na dveřích
Snadné ovládání bez otevírání víka
Barva bílá
Objem mrazničky: 246 l
Energetická třída E
Spotřeba energie: 215 kWh/rok
Provozní hlučnost: 40 dB
Mrazicí kapacita: 14 kg/24 h
Akumulační doba: 2 4 h
Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 95,5 x 61,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 8003437069635 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem mrazáku: | 246 l |
| Speciální funkce: | FREEZER GUARD, MULTIZONA, HOLI |
| Roční spotřeba energie: | 215 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Mrazící výkon: | 14 kg/den |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2448721 |
| Akumulační doba: | 24 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Výška s obalem: | 885 mm |
| Šířka s obalem: | 990 mm |
| Hloubka s obalem: | 640 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | SN,T |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šířka: | 95,5 cm |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 32 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
