PCF 2002 i MRAZNIČKA PULTOVÁ PHILCO
Informační list výrobku
Pultový mrazák PCF2002i, čistý objem mrazáku 198 l, en. třída E,,mrazící výkon 11 kg/24 hod, klimatická třída SN, N, ST, T, LED osvětlení, ovládání mikrospínači, invertorový kompresor, rukojeť, košík na potraviny, zámek.,Inovativní technologie FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teplot,,Technické vlastnosti:,Energetická třída E,Objem mrazničky 198 l,Roční spotřeba energie 200 kWh,Hlučnost 41 dB,Mrazící výkon 11 kg/24 hod.,Akumulační doba 30 hod.,Klimatická třída SN/N/ST/T,,Vlastnosti:,Frost protection - umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní
Pultový mrazák PCF2002i, čistý objem mrazáku 198 l, en. třída E,
mrazící výkon 11 kg/24 hod, klimatická třída SN, N, ST, T, LED osvětlení, ovládání mikrospínači, invertorový kompresor, rukojeť, košík na potraviny, zámek.
Inovativní technologie FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teplot
Technické vlastnosti:
Energetická třída E
Objem mrazničky 198 l
Roční spotřeba energie 200 kWh
Hlučnost 41 dB
Mrazící výkon 11 kg/24 hod.
Akumulační doba 30 hod.
Klimatická třída SN/N/ST/T
Vlastnosti:
Frost protection - umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty
Invertorový kompresor
SuperFreeze
LED osvětlení
Kondenzační ventil
Diodový displej
Alarm
Senzorické řízení provozu
Voděodolný displej
Zámek víka
Košík na potraviny
Vnitřní teplota mrazáku při nastavení:
MIN cca -12°C
NORMAL cca -18°C
MAX cca -23°C
Vnitřní teplota v mrazáku je vždy závislá od množství právě vložených potravin, okolní teplotě a řadě dalších faktorů."
Rozměry:
Výška: 84,5 cm
Šířka: 90,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Barevné provedení: Bílá
mrazící výkon 11 kg/24 hod, klimatická třída SN, N, ST, T, LED osvětlení, ovládání mikrospínači, invertorový kompresor, rukojeť, košík na potraviny, zámek.
Inovativní technologie FrostProtection umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teplot
Technické vlastnosti:
Energetická třída E
Objem mrazničky 198 l
Roční spotřeba energie 200 kWh
Hlučnost 41 dB
Mrazící výkon 11 kg/24 hod.
Akumulační doba 30 hod.
Klimatická třída SN/N/ST/T
Vlastnosti:
Frost protection - umožnuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty
Invertorový kompresor
SuperFreeze
LED osvětlení
Kondenzační ventil
Diodový displej
Alarm
Senzorické řízení provozu
Voděodolný displej
Zámek víka
Košík na potraviny
Vnitřní teplota mrazáku při nastavení:
MIN cca -12°C
NORMAL cca -18°C
MAX cca -23°C
Vnitřní teplota v mrazáku je vždy závislá od množství právě vložených potravin, okolní teplotě a řadě dalších faktorů."
Rozměry:
Výška: 84,5 cm
Šířka: 90,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Barevné provedení: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8590669212798 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Provedení: | TRUHLICOVÉ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Objem mrazáku: | 198 l |
| Roční spotřeba energie: | 200 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Mrazící výkon: | 11 kg/den |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1164543 |
| Akumulační doba: | 30 h |
| No frost: | Ne |
| Počet šuplíků: | 1 |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 41 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šířka: | 90,5 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 34 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
