SFL3402/10 PHILIPS
LED svítilna 10 W,Světelný výstup 2 200lm,Hliníkové tělo,Vodotěsná,aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 4000 mAh,Vzdálenost paprsku: 174 m,Doba nabíjení: 5 hodin,Nabíjecí konektor USB-C,Třída krytí: IP44,až 200 hodin provozu,Barva antracit,,Rozměry (Š x V x H) 19,2 x 37 x 10,2 cm,Hmotnost 1055 g
LED svítilna 10 W
Světelný výstup 2 200lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 4000 mAh
Vzdálenost paprsku: 174 m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 200 hodin provozu
Barva antracit
Rozměry (Š x V x H) 19,2 x 37 x 10,2 cm
Hmotnost 1055 g
Světelný výstup 2 200lm
Hliníkové tělo
Vodotěsná
aku (Li-Ion) dobíjecí baterie 4000 mAh
Vzdálenost paprsku: 174 m
Doba nabíjení: 5 hodin
Nabíjecí konektor USB-C
Třída krytí: IP44
až 200 hodin provozu
Barva antracit
Rozměry (Š x V x H) 19,2 x 37 x 10,2 cm
Hmotnost 1055 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 4895229171985 |
| Použití: | RUČNÍ |
| Žárovka: | LED |
| Napájení: | AKUMULÁTOR |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Nabíjení: | USB |
| Materiál: | Hliník |
| Dosvit svítilny: | 17 m |
| Třída krytí: | IP44 |
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 10,2 cm |
| Hloubka: | 19,2 cm |
| Hmotnost výrobku: | 1 055 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
