Moto G06 4/64GB Tapestry (Blue) MOTOROLA
Informační list výrobku
Mobilní telefon,Motorola Moto G06 4/64GB PANTONE Tapestry Blue,PN PBA20009RO,,Operační systém Android 15,,Procesor Helio G81,8jádrové CPU (2,0 GHz),,Displej 6,88" IPS,Rozlišení 720 × 1640,Obnovovací frekvence 120 Hz,Svítivost 600 nitů,Gorilla Glass,,Operační paměť 4 GB,Interní paměť 64 GB,,Přední fotoaparát 8 Mpx,Zadní fotoaparát 50 Mpx,Bez stabilizace,,Dual SIM + paměťová karta,2G / 3G / 4G / Wi-Fi / Bluetooth / NFC,GPS / A-GPS / Galileo / Glonass,USB-C / Jack 3,5 mm,Čtečka otisků prstů,Dolby Atmos / FM rádio / OTG,,Stupeň krytí IP64,Voděodolný,,Baterie 5200 mAh,,Rozměry (V׊×H) 171,4 × 77,5
Mobilní telefon
Motorola Moto G06 4/64GB PANTONE Tapestry Blue
PN PBA20009RO
Operační systém Android 15
Procesor Helio G81
8jádrové CPU (2,0 GHz)
Displej 6,88" IPS
Rozlišení 720 × 1640
Obnovovací frekvence 120 Hz
Svítivost 600 nitů
Gorilla Glass
Operační paměť 4 GB
Interní paměť 64 GB
Přední fotoaparát 8 Mpx
Zadní fotoaparát 50 Mpx
Bez stabilizace
Dual SIM + paměťová karta
2G / 3G / 4G / Wi-Fi / Bluetooth / NFC
GPS / A-GPS / Galileo / Glonass
USB-C / Jack 3,5 mm
Čtečka otisků prstů
Dolby Atmos / FM rádio / OTG
Stupeň krytí IP64
Voděodolný
Baterie 5200 mAh
Rozměry (V׊×H) 171,4 × 77,5 × 8,3 mm
Hmotnost 194 g
Barva Modrá
Motorola Moto G06 4/64GB PANTONE Tapestry Blue
PN PBA20009RO
Operační systém Android 15
Procesor Helio G81
8jádrové CPU (2,0 GHz)
Displej 6,88" IPS
Rozlišení 720 × 1640
Obnovovací frekvence 120 Hz
Svítivost 600 nitů
Gorilla Glass
Operační paměť 4 GB
Interní paměť 64 GB
Přední fotoaparát 8 Mpx
Zadní fotoaparát 50 Mpx
Bez stabilizace
Dual SIM + paměťová karta
2G / 3G / 4G / Wi-Fi / Bluetooth / NFC
GPS / A-GPS / Galileo / Glonass
USB-C / Jack 3,5 mm
Čtečka otisků prstů
Dolby Atmos / FM rádio / OTG
Stupeň krytí IP64
Voděodolný
Baterie 5200 mAh
Rozměry (V׊×H) 171,4 × 77,5 × 8,3 mm
Hmotnost 194 g
Barva Modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 840493605135 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,88 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 720X1640 |
| Základní frekvence procesoru: | 2 GHz |
| Určení: | Unisex |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Interní paměť: | 64 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | IPS |
| Vlastnosti displeje: | Gorilla Glass |
| Operační systém: | ANDROID 15 |
| Modelový rok: | 2025 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 10 W |
| Minimální příkon: | 5 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + PAMĚŤOVÁ KARTA |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2348184 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | BEZ STABILIZACE |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 8 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Slot na kartu: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | VODĚODOLNÝ |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka OP / Dual SIM |
| Třída krytí: | IP64 |
| Výška: | 17,14 cm |
| Šířka: | 7,75 cm |
| Hloubka: | 0,83 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 194 g |
| Part Number: | PBA20009RO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
