15R 5G 12/512GB Charcoal Black ONEPLUS
Informační list výrobku
Mobilní telefon,OnePlus 15R 5G 12GB/512GB Charcoal Black,,Konstrukce: Dotykový displej,Frekvence procesoru: 4,6 GHz,Počet jader procesoru: 8,Označení procesoru: Snapdragon 8 Gen 5,,Operační paměť: 12 GB,Interní paměť: 512 GB,,Operační systém: Android 14,Typ displeje: AMOLED,Úhlopříčka displeje: 6,83",Rozlišení displeje: 1272 × 2800 Px,Obnovovací frekvence: 165 Hz,Svítivost displeje: 1800 Nits,,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx,Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 2,Počet předních fotoaparátů: 1,Stabilizace obrazu: Optická,Maximální světelnost f/1,8,,Ko
Mobilní telefon
OnePlus 15R 5G 12GB/512GB Charcoal Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 4,6 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Snapdragon 8 Gen 5
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 512 GB
Operační systém: Android 14
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,83"
Rozlišení displeje: 1272 × 2800 Px
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Svítivost displeje: 1800 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Hybridní slot
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: NFC, LTE (4G), 3G, 5G, Wi-Fi, GPS, A-GPS, Bluetooth, GLONASS
Speciální vlastnosti/funkce: Rychlé nabíjení, Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Akcelometr, Automatická regulace jasu, Dual SIM, Geomagnetický senzor, Gyro senzor, HDR, OTG, Podpora MMS, Světelný senzor
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP69K
Zvýšená odolnost: Voděodolný
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 7400 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 80 W
Výška: 16,34 cm
Šířka: 7,70 cm
Hloubka: 0,83 cm
Hmotnost: 214 g
Barva: Černá
Obsah balení: Jehla na vyjmutí SIM
OnePlus 15R 5G 12GB/512GB Charcoal Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 4,6 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Snapdragon 8 Gen 5
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 512 GB
Operační systém: Android 14
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,83"
Rozlišení displeje: 1272 × 2800 Px
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Svítivost displeje: 1800 Nits
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Hybridní slot
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: NFC, LTE (4G), 3G, 5G, Wi-Fi, GPS, A-GPS, Bluetooth, GLONASS
Speciální vlastnosti/funkce: Rychlé nabíjení, Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Akcelometr, Automatická regulace jasu, Dual SIM, Geomagnetický senzor, Gyro senzor, HDR, OTG, Podpora MMS, Světelný senzor
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP69K
Zvýšená odolnost: Voděodolný
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 7400 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 80 W
Výška: 16,34 cm
Šířka: 7,70 cm
Hloubka: 0,83 cm
Hmotnost: 214 g
Barva: Černá
Obsah balení: Jehla na vyjmutí SIM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 6921815631149 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,83 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Základní frekvence procesoru: | 3,8 GHz |
| Určení: | Unisex |
| Operační paměť: | 12 GB |
| Interní paměť: | 512 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vlastnosti displeje: | Gorilla Glass |
| Modelový rok: | 2025 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 55 W |
| Minimální příkon: | 10 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + ESIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | CPH2769 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | OPTICKÁ |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 2 |
| Foto přední: | 32 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 80 W |
| Slot na kartu: | NE |
| Zvýšená odolnost: | VODĚODOLNÝ |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka otisků prstů / FACE ID |
| Třída krytí: | IP69K |
| Výška: | 16,34 cm |
| Šířka: | 7,7 cm |
| Hloubka: | 0,83 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 214 g |
| Part Number: | 5011118347 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
