TAH4205RD bezdrátová sluchátka PHILIPS
Bezdrátová sluchátka na uši,,Mikrofon Vestavěný mikrofon,Profily Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP,Verze Bluetooth 5,0,Maximální dosah Až 10 m,Ovládání hlasitosti,Doba v pohotovostním režimu 166 h,Doba hovoru 21 h,Doba přehrávání hudby 29 h,Barva červená,Akustický systém Uzavřený,Typ magnetu NdFeB,Kmitočtová charakteristika 20 – 20 000 Hz,Vylepšení zvuku Redukce šumu,Impedance 32 ohmů,Průměr reproduktoru 32 mm,Citlivost 110 dB,Membrána PET,Typ dynamický
Bezdrátová sluchátka na uši
Mikrofon Vestavěný mikrofon
Profily Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP
Verze Bluetooth 5,0
Maximální dosah Až 10 m
Ovládání hlasitosti
Doba v pohotovostním režimu 166 h
Doba hovoru 21 h
Doba přehrávání hudby 29 h
Barva červená
Akustický systém Uzavřený
Typ magnetu NdFeB
Kmitočtová charakteristika 20 – 20 000 Hz
Vylepšení zvuku Redukce šumu
Impedance 32 ohmů
Průměr reproduktoru 32 mm
Citlivost 110 dB
Membrána PET
Typ dynamický
Mikrofon Vestavěný mikrofon
Profily Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP
Verze Bluetooth 5,0
Maximální dosah Až 10 m
Ovládání hlasitosti
Doba v pohotovostním režimu 166 h
Doba hovoru 21 h
Doba přehrávání hudby 29 h
Barva červená
Akustický systém Uzavřený
Typ magnetu NdFeB
Kmitočtová charakteristika 20 – 20 000 Hz
Vylepšení zvuku Redukce šumu
Impedance 32 ohmů
Průměr reproduktoru 32 mm
Citlivost 110 dB
Membrána PET
Typ dynamický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4895229110298 |
| Druh: | Oblouková |
| Připojení: | Bluetooth |
| Mikrofon: | ANO |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Verze BT: | 5.0 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Citlivost: | 110 dB |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Barva: | Červená |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
