HIVE Podsie 4 White NICEBOY
Bezdrátová sluchátka,NICEBOY HIVE Podsie 4 Bílá,,Špunty True Wireless,Konstrukce uzavřená,Mikrofon,Typ připojení BT 5.4,Podporované kodeky AAC, SBC,,Přepínání skladeb,Přijímání hovorů,S ovládáním hlasitosti,Hlasový asistent,S aplikací ION,,Vyměnitelné špunty,Frekvence od 20 Hz,Frekvence do 20000 Hz,Citlivost 110 - 3dB,Velikost měniče 8 mm,Impedance 16 Ohm,,Všesměrové snímání,Stupeň krytí IP54,Maximální výdrž baterie - pouzdro 25,5 h,Maximální výdrž baterie - sluchátka 9,5 h,Maximální výdrž baterie 35 h,Nabíjení USB-C,Aplikace,Výška 4,4 cm,Délka 2,4 cm,Šířka 5,3 cm,Hmotnost 0,004 kg,,Obsah bale
Bezdrátová sluchátka
NICEBOY HIVE Podsie 4 Bílá
Špunty True Wireless
Konstrukce uzavřená
Mikrofon
Typ připojení BT 5.4
Podporované kodeky AAC, SBC
Přepínání skladeb
Přijímání hovorů
S ovládáním hlasitosti
Hlasový asistent
S aplikací ION
Vyměnitelné špunty
Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20000 Hz
Citlivost 110 - 3dB
Velikost měniče 8 mm
Impedance 16 Ohm
Všesměrové snímání
Stupeň krytí IP54
Maximální výdrž baterie - pouzdro 25,5 h
Maximální výdrž baterie - sluchátka 9,5 h
Maximální výdrž baterie 35 h
Nabíjení USB-C
Aplikace
Výška 4,4 cm
Délka 2,4 cm
Šířka 5,3 cm
Hmotnost 0,004 kg
Obsah balení:
Sluchátka Niceboy HIVE Podsie 4
Nabíjecí box
Náhradní nástavce do uší
USB-C kabel
Manuál
Barva bílá
NICEBOY HIVE Podsie 4 Bílá
Špunty True Wireless
Konstrukce uzavřená
Mikrofon
Typ připojení BT 5.4
Podporované kodeky AAC, SBC
Přepínání skladeb
Přijímání hovorů
S ovládáním hlasitosti
Hlasový asistent
S aplikací ION
Vyměnitelné špunty
Frekvence od 20 Hz
Frekvence do 20000 Hz
Citlivost 110 - 3dB
Velikost měniče 8 mm
Impedance 16 Ohm
Všesměrové snímání
Stupeň krytí IP54
Maximální výdrž baterie - pouzdro 25,5 h
Maximální výdrž baterie - sluchátka 9,5 h
Maximální výdrž baterie 35 h
Nabíjení USB-C
Aplikace
Výška 4,4 cm
Délka 2,4 cm
Šířka 5,3 cm
Hmotnost 0,004 kg
Obsah balení:
Sluchátka Niceboy HIVE Podsie 4
Nabíjecí box
Náhradní nástavce do uší
USB-C kabel
Manuál
Barva bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594182430141 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 5.4 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ne |
| ANC při hovorech: | Ne |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, AAC |
| Citlivost: | 110 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20 000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 8 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ne |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 35 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Doba nabíjení stanice: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 60 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 500 mAh |
| Funkce powerbanky: | Ne |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| NFC: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Ochranný obal: | Ne |
| Výměnné nástavce: | Ano |
| Výška s obalem: | 130 mm |
| Šířka s obalem: | 85 mm |
| Hloubka s obalem: | 35 mm |
| Hmotnost s obalem: | 122 g |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 4,4 cm |
| Šířka: | 5,3 cm |
| Hloubka: | 2,4 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 4 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
