RB HX220BDEK Bezdr. sluchátka PANASONIC
Nová bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HX220B byla navržena pro maximální pohodlí. Mají ergonomický design a jsou úžasně lehká. Technologie XBS poskytuje vašim oblíbeným skladbám bohaté basy. Výdrž baterie 23 hodin je zárukou toho, že vaše hudba, přehrávaná bezdrátově přes Bluetooth, bude znít dlouho. Sluchátka mají praktický sklopný design.
Nová bezdrátová sluchátka Panasonic RB-HX220B byla navržena pro maximální pohodlí. Mají ergonomický design a jsou úžasně lehká. Technologie XBS poskytuje vašim oblíbeným skladbám bohaté basy. Výdrž baterie 23 hodin je zárukou toho, že vaše hudba, přehrávaná bezdrátově přes Bluetooth, bude znít dlouho. Sluchátka mají praktický sklopný design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5025232941728 |
| Druh: | Oblouková |
| Připojení: | Bluetooth |
| Bezdrátový: | Ano |
| Konektor Jack: | 3,5 mm |
| Mikrofon: | ANO |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Verze BT: | 5.0 |
| Typ konektoru: | Jack 3,5mm |
| Přenos signálu: | KABEL/BT |
| Audio kodeky: | SBC |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 HZ |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 23 h |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 430 mAh |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 180 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
