HyperX Cloud Jet Headset Wireless+mic HP
Sluchátka,HP HyperX Cloud Jet,,Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5,Druh: Bezdrátová,Dosah signálu: 15 m,Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth,Verze BT: 5.3,Doba přehrávání: 25 hod,Mikrofon: Sklápěcí,Třída krytí: IP20,,Frekvenční rozsah: 20-20000,Citlivost: 103 dB,Impedance: 32 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 40 mm,Materiál měniče: ABS,,Přenos signálu:,Bluetooth,Radiofrekvenční,Ovládání hlasitosti,Ovládání přehrávače,Herní režim,Ztlumení mikrofonu,,Doba nabíjení: 4,5 hod,,Part Number: 752183,Rozměry (VxŠxH): 9,5 x 10 x 17,5 cm,Hmotnost: 298 g,Barva: Bílá - Modrá,
Sluchátka
HP HyperX Cloud Jet
Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu: 15 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Doba přehrávání: 25 hod
Mikrofon: Sklápěcí
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 103 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: ABS
Přenos signálu:
Bluetooth
Radiofrekvenční
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Doba nabíjení: 4,5 hod
Part Number: 752183
Rozměry (VxŠxH): 9,5 x 10 x 17,5 cm
Hmotnost: 298 g
Barva: Bílá - Modrá
HP HyperX Cloud Jet
Platforma: Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5
Druh: Bezdrátová
Dosah signálu: 15 m
Připojení: 2,4 GHz, Bluetooth
Verze BT: 5.3
Doba přehrávání: 25 hod
Mikrofon: Sklápěcí
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 20-20000
Citlivost: 103 dB
Impedance: 32 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: ABS
Přenos signálu:
Bluetooth
Radiofrekvenční
Ovládání hlasitosti
Ovládání přehrávače
Herní režim
Ztlumení mikrofonu
Doba nabíjení: 4,5 hod
Part Number: 752183
Rozměry (VxŠxH): 9,5 x 10 x 17,5 cm
Hmotnost: 298 g
Barva: Bílá - Modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 198701343424 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Bluetooth |
| Mikrofon: | Sklápěcí |
| Verze BT: | 5.3 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | RADIOVÝ |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Citlivost: | 103 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20-20000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Dosah signálu: | 15 m |
| Prostorový zvuk: | Ne |
| Materiál měniče: | ABS |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Doba přehrávání: | 25 h |
| Doba nabíjení: | 5 h |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Typ nabíjecího konektoru: | JINÝ |
| Třída krytí: | IP20 |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 17,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 298 g |
| Part Number: | 752183 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
