Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.32 kg |
| EAN: | 4066407028333 |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Hmotnost výrobku: | 8,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
