Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 4066407028357 |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Hmotnost výrobku: | 1,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
