FZR 4611-144B Benz. sekačka FIELDMANN
Benzínová sekačka s pojezdem,FIELDMANN FZR 4611-144B,,Už vás nebaví trávit každý týden nespočet hodin sekáním trávníku? Nehledejte nic jiného než naši špičkovou benzínovou sekačku! Tento stroj je navržen tak, aby bylo sekání trávníku rychlé, snadné a efektivní. Díky výkonnému motoru o výkonu 2,5 kW a šířce záběru 46 cm si sekačka od české firmy FIELDMANN poradí se středně velkými pozemky, a to až do rozměru 1 000 m². Centrálně nastavitelná výška sečení umožňuje přizpůsobit střih na požadovanou délku, můžete si vybrat z 8 variant v rozmezí 25–70 mm. Sběrný koš o obsahu 65 l je vybavený ukazatel
Čtyřtaktní motor OHV, 144 cm3
Záběr sečení 46 cm, ocelové šasi
Systém sečení 3 v 1 – sběr a zadní odhoz, mulčování
Centrální nastavení výšky sečení - 8 pozic
Výška sečení 25-70 mm
Sběrný koš 65 l
Sklopné madlo s měkčeným potahem
Kola uložená na kuličkových ložiscích
Hmotnost 28 kg
Doporučená plocha sečení 1000 m2
Záběr sečení 46 cm, ocelové šasi
Systém sečení 3 v 1 – sběr a zadní odhoz, mulčování
Centrální nastavení výšky sečení - 8 pozic
Výška sečení 25-70 mm
Sběrný koš 65 l
Sklopné madlo s měkčeným potahem
Kola uložená na kuličkových ložiscích
Hmotnost 28 kg
Doporučená plocha sečení 1000 m2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 28.94 kg |
| EAN: | 8590669287130 |
| Motor: | BENZÍNOVÝ |
| Objem motoru: | 144 cm3 |
| Výkon motoru: | 2,5 kW |
| Objem olejové nádrže: | 500 ml |
| Objem benzinové nádrže: | 1,5 l |
| Pojezd: | Ano |
| Záběr sečení: | 460 mm |
| Centrální nastavení sečení: | Ano |
| Poč. pozic nastavení výšky: | 8 |
| Výška sečení: | 25-70 mm |
| Mulčování: | Ano |
| Objem sběrného koše: | 65 l |
| Indikátor zaplnění koše: | Ano |
| Systém 4v1: | Ne |
| Provedení šasi: | OCEL |
| Sklopné madlo: | Ano |
| Soft grip: | Ano |
| Výškově nastavitelné madlo: | Ano |
| Doporučená pracovní plocha: | 1 000 m2 |
| Hmotnost výrobku: | 28 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
