Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 4078500054164 |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 102 cm |
| Hloubka: | 37 cm |
| Hmotnost výrobku: | 4,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
