Výkonný pomocník pro broušení, řezání i jemné dokončovací práce – přesně to představuje úhlová bruska Scheppach AG 1200 s kotoučem o průměru 150 mm. Zvládne všechny běžné úkony, od řezání a broušení přes odstraňování barvy a rzi až po zabrušování svárů, začišťování hran nebo práci s kamenem a obklady.
Silný motor o výkonu 1 200 W s kvalitním měděným vinutím zaručuje spolehlivý provoz i při delším zatížení. Odolná kovová převodovka poskytuje vysoký točivý moment, díky čemuž bruska zvládne i náročnější úkoly. Kryt kotouče lze nastavit snadno a bez použití nářadí, zatímco aretace vřetene usnadňuje výměnu kotouče.
Rukojeť je ergonomická, vybavená protiskluzovými zónami a lze ji nastavit do tří různých poloh, takže se perfektně přizpůsobí způsobu práce i tomu, zda jste pravák nebo levák. Velký spínač umožňuje pohodlné ovládání, zatímco štíhlé tělo a nízká hmotnost usnadňují manipulaci i ve stísněných prostorech.
Pro snadné přenášení a skladování je bruska dodávána v praktickém plastovém kufru.
Servisní zázemí
Scheppach svým zákazníkům zároveň poskytuje širokou servisní síť, jejíž nedílnou součástí je i naše společnost.
Využijte prodloužené záruky
Bližší informace o záručních podmínkách naleznete zde.
Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Scheppach GmbH
Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany
email: service@scheppach.com
Návod ke stažení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Scheppach |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4046664070603 |
| Typ motoru: | 230V / 50Hz |
| Příkon: | 1200 W |
| Otáčky: | 9000 ot/min |
| Vřeteno: | M14 |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 22 mm |
| Rozměry balení: | 410x150x255 |
| Rozměry produktu: | 378x88x125 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
