Pumpa vakuová +4 zátky CULINARIA
Vakuová pumpa je určena pro odstranění vzduchu z načaté láhve pro možnost skladování zbylého množství vína, díky vakuu si víno déle zachová svou chuť a vůni.
Pumpa vakuová +4 zátky CULINARIA.
Vakuová pumpa je určena pro odstranění vzduchu z načaté láhve pro možnost skladování zbylého množství vína, díky vakuu si víno déle zachová svou chuť a vůni.
Vakuová pumpa je určena pro odstranění vzduchu z načaté láhve pro možnost skladování zbylého množství vína, díky vakuu si víno déle zachová svou chuť a vůni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada víno |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022597248 |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 1,26dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,185kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
