TAR4600 Radiobudík PHILIPS
Radiobudík,Philips TAR4600 Radiobudík,,Displej: LCD,Typ: Digitální,Formát času: 12hodinový, 24hodinový,Ovládání jasu (ztlumení),,Anténa: Neodnímatelný kabel,Počet předvoleb stanic: 20,Rozsah frekvence FM: 87,5 – 108 MHz,Automatické digitální ladění,Pásma tuneru: FM, DAB/DAB+,Příjem v systému DAB: informační displej, nabídka, Smart Scan,,Záložní baterie: 2 baterie AAA (nejsou součástí balení),Nabíjení: USB-C,,Zdroj budíku: rádio FM, rádio DAB, bzučák,Počet buzení: 2,Časovač: 15/30/60/90/120 min,Funkce Snooze (opakované buzení): Ano, 10 minut,Jemné buzení,,Součástí balení: napájecí adaptér, str
Radiobudík
Philips TAR4600 Radiobudík
Displej: LCD
Typ: Digitální
Formát času: 12hodinový, 24hodinový
Ovládání jasu (ztlumení)
Anténa: Neodnímatelný kabel
Počet předvoleb stanic: 20
Rozsah frekvence FM: 87,5 – 108 MHz
Automatické digitální ladění
Pásma tuneru: FM, DAB/DAB+
Příjem v systému DAB: informační displej, nabídka, Smart Scan
Záložní baterie: 2 baterie AAA (nejsou součástí balení)
Nabíjení: USB-C
Zdroj budíku: rádio FM, rádio DAB, bzučák
Počet buzení: 2
Časovač: 15/30/60/90/120 min
Funkce Snooze (opakované buzení): Ano, 10 minut
Jemné buzení
Součástí balení: napájecí adaptér, stručný návod
Rozměry (VxŠxH): 10,35 x 10,3 x 10,3 cm
Hmotnost: 345 g
Barva: černá
Philips TAR4600 Radiobudík
Displej: LCD
Typ: Digitální
Formát času: 12hodinový, 24hodinový
Ovládání jasu (ztlumení)
Anténa: Neodnímatelný kabel
Počet předvoleb stanic: 20
Rozsah frekvence FM: 87,5 – 108 MHz
Automatické digitální ladění
Pásma tuneru: FM, DAB/DAB+
Příjem v systému DAB: informační displej, nabídka, Smart Scan
Záložní baterie: 2 baterie AAA (nejsou součástí balení)
Nabíjení: USB-C
Zdroj budíku: rádio FM, rádio DAB, bzučák
Počet buzení: 2
Časovač: 15/30/60/90/120 min
Funkce Snooze (opakované buzení): Ano, 10 minut
Jemné buzení
Součástí balení: napájecí adaptér, stručný návod
Rozměry (VxŠxH): 10,35 x 10,3 x 10,3 cm
Hmotnost: 345 g
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiobudíky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 4895229155831 |
| Počet předvoleb FM: | 20 |
| DAB+: | Ano |
| Budík: | 2 ČASY BUZENÍ |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Opakované buzení: | Ano |
| Napájení: | SÍŤ / BATERIE |
| Výška: | 10,35 cm |
| Šířka: | 10,3 cm |
| Hloubka: | 10,3 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 375 g |
| Part Number: | TAR4600/10 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
