TAR 5600 Radiopřijímač DAB+ PHILIPS
Přenosné rádio,Philips TAR5600/00,,Odolnost proti stříkající vodě IPX4,Velký LCD displej,Bluetooth 5.3,Digitální ladění FM/DAB+,Kuchyňský časovač,,Výstupní výkon (RMS) 5 W,Zvukový systém Mono,Dynamic Bass Boost,3,5mm konektor sluchátek,Anténateleskopická,Automatické digitální ladění,,Předvolby stanic 20 FM, 20 DAB+,Systém RDS,Barva podsvícení bílá,Provozní doba při napájení baterií 10 hodin,Napájení DC (přes USB-C),Doba nabíjení 3,5 hodin,,,Výška 14,7 cm,Šířka 22,2 cm,Hloubka 9,6cm,Hmotnost 0,887 kg,,Obsah balení,Napájecí adaptér AC–DC,Stručný návod k rychlému použití,Záruční list
Přenosné rádio
Philips TAR5600/00
Odolnost proti stříkající vodě IPX4
Velký LCD displej
Bluetooth 5.3
Digitální ladění FM/DAB+
Kuchyňský časovač
Výstupní výkon (RMS) 5 W
Zvukový systém Mono
Dynamic Bass Boost
3,5mm konektor sluchátek
Anténateleskopická
Automatické digitální ladění
Předvolby stanic 20 FM, 20 DAB+
Systém RDS
Barva podsvícení bílá
Provozní doba při napájení baterií 10 hodin
Napájení DC (přes USB-C)
Doba nabíjení 3,5 hodin
Výška 14,7 cm
Šířka 22,2 cm
Hloubka 9,6cm
Hmotnost 0,887 kg
Obsah balení
Napájecí adaptér AC–DC
Stručný návod k rychlému použití
Záruční list
Philips TAR5600/00
Odolnost proti stříkající vodě IPX4
Velký LCD displej
Bluetooth 5.3
Digitální ladění FM/DAB+
Kuchyňský časovač
Výstupní výkon (RMS) 5 W
Zvukový systém Mono
Dynamic Bass Boost
3,5mm konektor sluchátek
Anténateleskopická
Automatické digitální ladění
Předvolby stanic 20 FM, 20 DAB+
Systém RDS
Barva podsvícení bílá
Provozní doba při napájení baterií 10 hodin
Napájení DC (přes USB-C)
Doba nabíjení 3,5 hodin
Výška 14,7 cm
Šířka 22,2 cm
Hloubka 9,6cm
Hmotnost 0,887 kg
Obsah balení
Napájecí adaptér AC–DC
Stručný návod k rychlému použití
Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radia a radiomagnetofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 4895229159242 |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 20 |
| DAB+: | Ano |
| Slot na kartu: | NE |
| Výkon (RMS): | 5 W |
| Výška: | 9,6 cm |
| Šířka: | 22,2 cm |
| Hloubka: | 14,7 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
