Magic Keyboard iPad Air 13 (M3) CZ Black
Klávesnice k tabletu,Apple Magic Keyboard iPad Air 13 M3 CZ Black,PN: MGYY4CZ/A,,Pro značku: APPLE,Pro tablety: iPad Air M3 13",Pro zařízení o velikosti: 13",,Rozložení klávesnice: CZ,Typ kláves: Nízkoprofilové,Rozhraní klávesnice: Bluetooth,Podsvícení: Bez podsvícení,Touchpad,,Integrovaný stojánek,Integrovaná klávesnice,Polohovatelný,,Materiál: Plast,Rozměry (VxŠxH): 2,9 x 27,2 x 21,4 cm,Hmotnost: 1030 g,Barva: Černá,
Klávesnice k tabletu
Apple Magic Keyboard iPad Air 13 M3 CZ Black
PN: MGYY4CZ/A
Pro značku: APPLE
Pro tablety: iPad Air M3 13"
Pro zařízení o velikosti: 13"
Rozložení klávesnice: CZ
Typ kláves: Nízkoprofilové
Rozhraní klávesnice: Bluetooth
Podsvícení: Bez podsvícení
Touchpad
Integrovaný stojánek
Integrovaná klávesnice
Polohovatelný
Materiál: Plast
Rozměry (VxŠxH): 2,9 x 27,2 x 21,4 cm
Hmotnost: 1030 g
Barva: Černá
Apple Magic Keyboard iPad Air 13 M3 CZ Black
PN: MGYY4CZ/A
Pro značku: APPLE
Pro tablety: iPad Air M3 13"
Pro zařízení o velikosti: 13"
Rozložení klávesnice: CZ
Typ kláves: Nízkoprofilové
Rozhraní klávesnice: Bluetooth
Podsvícení: Bez podsvícení
Touchpad
Integrovaný stojánek
Integrovaná klávesnice
Polohovatelný
Materiál: Plast
Rozměry (VxŠxH): 2,9 x 27,2 x 21,4 cm
Hmotnost: 1030 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství tabletů a čteček |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 195950745801 |
| Modelová řada: | iPad Air M3 |
| Typ kláves: | Nízkoprofilové |
| Rozložení klávesnice: | CZ |
| Rozhraní klávesnice: | Bluetooth |
| Napájení USB: | Ano |
| Touchpad: | Ano |
| Integrovaná klávesnice: | Ano |
| Pro velikost až: | 13 " |
| Podsvícení klávesnice: | NE |
| Integrovaný stojánek: | Ano |
| Polohovatelný: | Ano |
| Podsvícení: | Ne |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 2,79 cm |
| Šířka: | 30,48 cm |
| Hloubka: | 24,89 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 1 260 g |
| Part Number: | MGYY4CZ/A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
