Juno Black iPad pouzdro SKINARMA
Pouzdro pro iPad,SKINARMA Juno Black,,Pro značku: Apple,Max. uhlopříčka zařízení: 11",Min. uhlopříčka zařízení: 10,9",Pro velikost až: 11",,Kompatibilní s Apple Pencil,Integrovaný stojánek,Úchyt na stylus,Zavírání na magnet,Polohovatelný,,Rozměry (V x Š x H): 25 x 20 x 1,7 cm,Hmotnost: 413 g,Barva: Černá,
Pouzdro pro iPad
SKINARMA Juno Black
Pro značku: Apple
Max. uhlopříčka zařízení: 11"
Min. uhlopříčka zařízení: 10,9"
Pro velikost až: 11"
Kompatibilní s Apple Pencil
Integrovaný stojánek
Úchyt na stylus
Zavírání na magnet
Polohovatelný
Rozměry (V x Š x H): 25 x 20 x 1,7 cm
Hmotnost: 413 g
Barva: Černá
SKINARMA Juno Black
Pro značku: Apple
Max. uhlopříčka zařízení: 11"
Min. uhlopříčka zařízení: 10,9"
Pro velikost až: 11"
Kompatibilní s Apple Pencil
Integrovaný stojánek
Úchyt na stylus
Zavírání na magnet
Polohovatelný
Rozměry (V x Š x H): 25 x 20 x 1,7 cm
Hmotnost: 413 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství tabletů a čteček |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8886461247732 |
| Pro velikost až: | 11 " |
| Polohovatelný: | Ano |
| Použití: | Domácí |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 1,7 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 413 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
