Pixo Lite 2 Magnetic Stylus Dove UNIQ
Stylus,UNIQ Pixo Lite 2.0 Dove,,Pro značku: Apple,,Technologie stylusu: Aktivní,Funkce stylusu: Palm rejection ,Materiál stylusu: Plast ,Způsob uchycení zařízení k držáku: Magnetický,,Typ vstupního konektoru: USB-C,Výdrž baterie až: 10 hod,,Integrovaná baterie pro nabíjení,Úchyt na stylus,Napájení USB,,Materiál: Hliník,Rozměry (V x Š x H): 16,55 x 0,9 x 0,9 cm,Hmotnost: 13 g,Barva: Bílá,
Stylus
UNIQ Pixo Lite 2.0 Dove
Pro značku: Apple
Technologie stylusu: Aktivní
Funkce stylusu: Palm rejection
Materiál stylusu: Plast
Způsob uchycení zařízení k držáku: Magnetický
Typ vstupního konektoru: USB-C
Výdrž baterie až: 10 hod
Integrovaná baterie pro nabíjení
Úchyt na stylus
Napájení USB
Materiál: Hliník
Rozměry (V x Š x H): 16,55 x 0,9 x 0,9 cm
Hmotnost: 13 g
Barva: Bílá
UNIQ Pixo Lite 2.0 Dove
Pro značku: Apple
Technologie stylusu: Aktivní
Funkce stylusu: Palm rejection
Materiál stylusu: Plast
Způsob uchycení zařízení k držáku: Magnetický
Typ vstupního konektoru: USB-C
Výdrž baterie až: 10 hod
Integrovaná baterie pro nabíjení
Úchyt na stylus
Napájení USB
Materiál: Hliník
Rozměry (V x Š x H): 16,55 x 0,9 x 0,9 cm
Hmotnost: 13 g
Barva: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství tabletů a čteček |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8886463689226 |
| Napájení USB: | Ano |
| Technologie stylusu: | Aktivní |
| Materiál stylusu: | Plast |
| Použití: | Domácí |
| Funkce stylusu: | PALM REJECTION |
| Výdrž baterie: | 10 Dny |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 16,55 cm |
| Šířka: | 0,9 cm |
| Hloubka: | 0,9 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 13 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
