656116 MEZIKUS PRO SLIM PRAČKY MELICONI
Vhodný pro všechny typy úzkých praček a sušiček s maximální hloubkou 46 cm,Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitního a odolného materiálu,Maximální nosnost 250 kg,Protiskluzová hrana,Podložky (s lepicí antivibrační pěnou) mohou být umístěny kdekoli podél konstrukce.,Ultra pevná vyztužená technopolymerová struktura zaručuje stabilitu spotřebičů, díky 6m dlouhého pásu s kovovou sponou.
Vhodný pro všechny typy úzkých praček a sušiček s maximální hloubkou 46 cm
Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitního a odolného materiálu
Maximální nosnost 250 kg
Protiskluzová hrana
Podložky (s lepicí antivibrační pěnou) mohou být umístěny kdekoli podél konstrukce.
Ultra pevná vyztužená technopolymerová struktura zaručuje stabilitu spotřebičů, díky 6m dlouhého pásu s kovovou sponou.
Vyrobeno v Itálii z vysoce kvalitního a odolného materiálu
Maximální nosnost 250 kg
Protiskluzová hrana
Podložky (s lepicí antivibrační pěnou) mohou být umístěny kdekoli podél konstrukce.
Ultra pevná vyztužená technopolymerová struktura zaručuje stabilitu spotřebičů, díky 6m dlouhého pásu s kovovou sponou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství praní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8006023303724 |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
