Nerezový jídelní nůž DESMA délka 210 mm, nerez - 401, síla materiálu 3mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbor nerez |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022622575 |
| Výška přepravní: | 0,3cm |
| Šířka přepravní: | 2cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 0,0132dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,029kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
