Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power bank |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 6932172635657 |
| Kapacita baterie: | 74 mAh |
| Výstupní výkon: | 30 W |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Typ baterie: | Li-Polymer |
| Počet výstupů: | 3 |
| Typ výstupního konektoru: | USB C |
| Displej: | LED |
| Indikátor stavu nabití: | Displej |
| Technologie nabíjení: | Power delivery |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 6,9 cm |
| Hloubka: | 2,9 cm |
| Hmotnost výrobku: | 461 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
