Mag+ Hero case iPhone 16e Black EPICO
Zadní kryt,EPICO Mag+ Hero case iPhone 16e Black,,MagSafe kompatibilní,Ochrana proti nárazu,Podpora Camera Control,Vyvýšené hrany a rámeček kolem čoček,Hliníkové detaily,Ochrana proti žloutnutí,Transparentní záda,Snadné nasazení,,Materiál akrylové sklo, TPU, hliník a magnetický kroužek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8596049197907 |
| Modelová řada: | iPhone 16e |
| Materiál: | Plast |
| Typ pouzdra: | Zadní kryt |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 15,2 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 27 g |
| Part Number: | 93610101300003 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
