Ess.Armor Magsafe iPhone 16e 2025 AshUAG
Kryt na mobil,UAG Essential Armor Magsafe iPhone 16e Ash,,Pro iPhone 16e,Typ: Zadní kryt,Materiál: TPU, Polykarbonát,Vlastnosti: MagSafe, Podpora bezdrátového nabíjení,,Hmotnost: 60 g,Barva: šedá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 840283917202 |
| Modelová řada: | iPhone 16e |
| Typ pouzdra: | Zadní kryt |
| Pro značku: | APPLE |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 60 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
