Spojka kovová na flexo potrubí 100mm
Používá se ke spojení flexo potrubí, spojka má zpětný lem na obou stranách k zamezení svléknutí flexo potrubí.
Spojka kovová na flexo potrubí 100 mm.
průměr: 100 mm
materiál: pozinkovaný ocelový plech
Používá se ke spojení flexo potrubí, spojka má zpětný lem na obou stranách k zamezení svléknutí flexo potrubí.
průměr: 100 mm
materiál: pozinkovaný ocelový plech
Používá se ke spojení flexo potrubí, spojka má zpětný lem na obou stranách k zamezení svléknutí flexo potrubí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potrubí flexo Al |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590229001039 |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 8cm |
| Objem přepravní: | 0,8dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,126kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
