Podnos s krytem 44,5x34cm PH mix barev CULINARIA
Plastový podnos s víkem CULINARIA o rozměrech 44,5 x 34 cm je vhodný pro přepravu, ale i k uchování vašich pochoutek. Podnos je vyroben z plastu a je vhodný do myčky na nádobí. Dodáván ve více barvách.
Plastový podnos s víkem CULINARIA o rozměrech 44,5 x 34 cm je vhodný pro přepravu, ale i k uchování vašich pochoutek. Podnos je vyroben z plastu a je vhodný do myčky na nádobí. Dodáván ve více barvách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnos s krytem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022612019 |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Šířka přepravní: | 37cm |
| Hloubka přepravní: | 46cm |
| Objem přepravní: | 17,02dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,46kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
