PIAVO Wrl Gaming Mouse Black SPEEDLINK
Bezdrátová myš,Speedlink SL-630019-RRBK Piavo,,Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8,Provedení: Bezdrátová, Kancelářská,Ergonomie: Ergonomická,Připojení: 2,4 GHz,Maximální dosah: 10 m,Typ senzoru: Optický,Maximální rozlišení: 1600 DPI,,Počet tlačítek: 5,Typ baterií: AA,,Part Number: SL-630019-RRBK,Materiál: ABS plast,Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm,Hmotnost: 112 g,Barva: Černá,
Bezdrátová myš
Speedlink SL-630019-RRBK Piavo
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Provedení: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Ergonomická
Připojení: 2,4 GHz
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 1600 DPI
Počet tlačítek: 5
Typ baterií: AA
Part Number: SL-630019-RRBK
Materiál: ABS plast
Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm
Hmotnost: 112 g
Barva: Černá
Speedlink SL-630019-RRBK Piavo
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Provedení: Bezdrátová, Kancelářská
Ergonomie: Ergonomická
Připojení: 2,4 GHz
Maximální dosah: 10 m
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 1600 DPI
Počet tlačítek: 5
Typ baterií: AA
Part Number: SL-630019-RRBK
Materiál: ABS plast
Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm
Hmotnost: 112 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 4027301318722 |
| Podsvícení myši: | NE |
| Ergonomie: | Ergonomická |
| Maximální rozlišení: | 1 600 DPI |
| Typ snímače: | Optický |
| Počet tlačítek myši: | 5 |
| Provedení myši: | Kancelářská |
| Typ baterií myši: | AA |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 112 g |
| Part Number: | SL-630019-RRBK |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
