PIAVO Gaming Mouse USB Black SPEEDLINK
Drátová myš,Speedlink SL-610019-BK-01 Piavo,,Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8,Provedení: Drátová, Kancelářská,Ergonomie: Ergonomická,Připojení: USB A,Typ senzoru: Optický,Maximální rozlišení: 2400 DPI,,Počet tlačítek: 5,Délka kabelu: 1,5 m,,Part Number: SL-610019-BK-01,Materiál: ABS plast,Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm,Hmotnost: 118 g,Barva: Černá,
Drátová myš
Speedlink SL-610019-BK-01 Piavo
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Provedení: Drátová, Kancelářská
Ergonomie: Ergonomická
Připojení: USB A
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 2400 DPI
Počet tlačítek: 5
Délka kabelu: 1,5 m
Part Number: SL-610019-BK-01
Materiál: ABS plast
Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm
Hmotnost: 118 g
Barva: Černá
Speedlink SL-610019-BK-01 Piavo
Kompatibilita myši: Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
Provedení: Drátová, Kancelářská
Ergonomie: Ergonomická
Připojení: USB A
Typ senzoru: Optický
Maximální rozlišení: 2400 DPI
Počet tlačítek: 5
Délka kabelu: 1,5 m
Part Number: SL-610019-BK-01
Materiál: ABS plast
Rozměry (V x Š x H): 7 x 8 x 12 cm
Hmotnost: 118 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 4027301373042 |
| Podsvícení myši: | NE |
| Ergonomie: | Ergonomická |
| Připojení myši: | USB A |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Maximální rozlišení: | 2 400 DPI |
| Typ snímače: | Optický |
| Počet tlačítek myši: | 5 |
| Provedení myši: | Kancelářská |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 118 g |
| Part Number: | SL-610019-BK-01 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
