Matrace nafukovací 191x99x22cm MO/ČER
Není určena pro použití ve vodě.
Matrace nafukovací 191 x 99 x 22 cm, MO / ČER.
rozměry: 191 x 99 x 22 cm
materiál: vinyl
tloušťka: 0,3 mm
barva: modro - černá
Nafukovací matrace (střední o šířce 99 cm) má široké využití při kempování, na chalupě nebo v domácnosti jako náhradní lůžko.
Není určena pro použití ve vodě.
rozměry: 191 x 99 x 22 cm
materiál: vinyl
tloušťka: 0,3 mm
barva: modro - černá
Nafukovací matrace (střední o šířce 99 cm) má široké využití při kempování, na chalupě nebo v domácnosti jako náhradní lůžko.
Není určena pro použití ve vodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace nafukovací, podložka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8591022221112 |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Výška přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 30cm |
| Objem přepravní: | 6dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,2kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
