Wired contr. Xbox Series X/S Blue POWERA
Herní ovladač,PowerA Wired Controller Xbox Series X/S Mariner Blue,,Part Number: XBGP0380-01,Kompatibilní: s Xbox Series S, s Xbox Series X,Délka kabelu: 3 m,,Hmotnost: 0,3 kg,Barva: Modrá-bílá,
Herní ovladač
PowerA Wired Controller Xbox Series X/S Mariner Blue
Part Number: XBGP0380-01
Kompatibilní: s Xbox Series S, s Xbox Series X
Délka kabelu: 3 m
Hmotnost: 0,3 kg
Barva: Modrá-bílá
PowerA Wired Controller Xbox Series X/S Mariner Blue
Part Number: XBGP0380-01
Kompatibilní: s Xbox Series S, s Xbox Series X
Délka kabelu: 3 m
Hmotnost: 0,3 kg
Barva: Modrá-bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 617885108617 |
| Počet tlačítek: | 15 |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 15,59 cm |
| Hloubka: | 10,7 cm |
| Hmotnost výrobku: | 0,3 kg |
| Part Number: | XBGP0380-01 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
