Pouzdro a ochranné sklo NS NACON
Příslušenství k herní konzoli,Nacon Přepravní pouzdro a ochranné sklo Nintendo Switch,,Kompatibilní: s Nintendo Switch,Umístění: Na konzoli,Maximální počet ovladačů: 1,,Materiál: Plast,Hmotnost: 397 g,Barva: Černá,
Příslušenství k herní konzoli
Nacon Přepravní pouzdro a ochranné sklo Nintendo Switch
Kompatibilní: s Nintendo Switch
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 397 g
Barva: Černá
Nacon Přepravní pouzdro a ochranné sklo Nintendo Switch
Kompatibilní: s Nintendo Switch
Umístění: Na konzoli
Maximální počet ovladačů: 1
Materiál: Plast
Hmotnost: 397 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 3499550365887 |
| Systém: | NINTENDO SWITCH |
| Kompatibilní: | s Nintendo Switch |
| Výška: | 7 cm |
| Šířka: | 26,8 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 397 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
