47443 SSD ext. 480GB Vx500 USB 3.1 VERBA
Externí SSD disk,Verbatim SSD ext.480GB Vx500 USB 3.1,,Kapacita: 480 GB,Port: USB-C,Rozhraní: USB 3.1 Gen 2,Rychlost čtení: 500 MB/s,Rychlost zápisu: 430 MB/s,,Součástí balení: kabel USB-C na USB-C, kabel USB-C na USB-A,Materiál: hliník,Rozměry(VxŠxH): 9 x 29 x 92 mm,Hmotnost: 29 g,Barva: šedá
Externí SSD disk
Verbatim SSD ext.480GB Vx500 USB 3.1
Kapacita: 480 GB
Port: USB-C
Rozhraní: USB 3.1 Gen 2
Rychlost čtení: 500 MB/s
Rychlost zápisu: 430 MB/s
Součástí balení: kabel USB-C na USB-C, kabel USB-C na USB-A
Materiál: hliník
Rozměry (VxŠxH): 9 x 29 x 92 mm
Hmotnost: 29 g
Barva: šedá
Verbatim SSD ext.480GB Vx500 USB 3.1
Kapacita: 480 GB
Port: USB-C
Rozhraní: USB 3.1 Gen 2
Rychlost čtení: 500 MB/s
Rychlost zápisu: 430 MB/s
Součástí balení: kabel USB-C na USB-C, kabel USB-C na USB-A
Materiál: hliník
Rozměry (VxŠxH): 9 x 29 x 92 mm
Hmotnost: 29 g
Barva: šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Externí úložiště dat |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 23942474432 |
| Druh: | EXTERNÍ |
| Kapacita HDD: | 480 GB |
| Rozhraní: | USB 3.1 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 0,9 cm |
| Šířka: | 2,9 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 29 g |
| Part Number: | 47443 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
