DVT2075 Diktafon PHILIPS
Diktafon,Philips DVT2075,,Do kapsy,Přenosné,Interní paměť 8 GB,,Formát záznamu WAV,Kvalita nahrávání HQ,Hlasová aktivace,,Sluchátkový výstup,Vstup na mikrofon,Vstup na ext. mikrofon
Diktafon
Philips DVT2075
Do kapsy
Přenosné
Interní paměť 8 GB
Formát záznamu WAV
Kvalita nahrávání HQ
Hlasová aktivace
Sluchátkový výstup
Vstup na mikrofon
Vstup na ext. mikrofon
Philips DVT2075
Do kapsy
Přenosné
Interní paměť 8 GB
Formát záznamu WAV
Kvalita nahrávání HQ
Hlasová aktivace
Sluchátkový výstup
Vstup na mikrofon
Vstup na ext. mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diktafony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 855971006984 |
| Interní paměť: | 8 GB |
| Kapacita: | 8 GB |
| Hlasová aktivace: | Ano |
| Vstup na ext. mikrofon: | Ano |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 2,8 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 61 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
