SL4 STARLIGHT BABY DĚTSKÁ CHŮVA NICEBOY
Chůvička dětská,Niceboy ION Starlight SL4,,Digitální přenos zvuku,Přenos obrazu/video,Napájení dětské jednotky ze sítě,Výdrž baterie až 20 hodin,Dosah 300 m v otevřeném prostoru a 50 m skrze zdi,,Indikace slabé baterie,Alarm pro připomenutí krmení,Detekce pláče,Oboustranný přenos,Noční vidění,S displejem,Senzor teploty,Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce),Vox funkce,Regulace hlasitosti,,Výška 7,5 cm,Šířka 4,5 cm,Délka 4,5 cm,Hmotnost 0,1 kg,Barva bílá
Chůvička dětská
Niceboy ION Starlight SL4
Digitální přenos zvuku
Přenos obrazu/video
Napájení dětské jednotky ze sítě
Výdrž baterie až 20 hodin
Dosah 300 m v otevřeném prostoru a 50 m skrze zdi
Indikace slabé baterie
Alarm pro připomenutí krmení
Detekce pláče
Oboustranný přenos
Noční vidění
S displejem
Senzor teploty
Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
Vox funkce
Regulace hlasitosti
Výška 7,5 cm
Šířka 4,5 cm
Délka 4,5 cm
Hmotnost 0,1 kg
Barva bílá
Niceboy ION Starlight SL4
Digitální přenos zvuku
Přenos obrazu/video
Napájení dětské jednotky ze sítě
Výdrž baterie až 20 hodin
Dosah 300 m v otevřeném prostoru a 50 m skrze zdi
Indikace slabé baterie
Alarm pro připomenutí krmení
Detekce pláče
Oboustranný přenos
Noční vidění
S displejem
Senzor teploty
Uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce)
Vox funkce
Regulace hlasitosti
Výška 7,5 cm
Šířka 4,5 cm
Délka 4,5 cm
Hmotnost 0,1 kg
Barva bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské chůvy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8594182429688 |
| Napájení: | SÍŤ/BATERIE |
| Ukazatel vnitřní teploty: | Ano |
| Doba provozu: | 20 hod |
| Maximální dosah: | 50 m |
| Počet kanálů: | 1 |
| Video: | Ano |
| Zabezpečená komunikace: | Ne |
| Dálkové ovládání kamery: | Ano |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Dálkový zoom: | Ano |
| Ukolébavky: | Ano |
| Obousměrná komunikace: | Ano |
| Upozornění mimo dosah: | Ano |
| Noční světlo dětská jednotka: | Ano |
| Velikost displeje: | 3,5 " |
| Noční režim: | Ano |
| WIFI: | Ne |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 100 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
