Květina umělá zelená v betonovém květináči v.20cm GREENERY
Zelená květina v betonovém květináči 18 x 20 cm, je umělá květina, která slouží jako náhrada živých rostlin a skvěle se hodí pro dekorování bytových prostor.
Zelená květina v betonovém květináči 18 x 20 cm, je umělá květina, která slouží jako náhrada živých rostlin a skvěle se hodí pro dekorování bytových prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace umělé květiny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8596417103653 |
| Výška přepravní: | 16cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 11cm |
| Objem přepravní: | 1,936dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,475kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
