Dekorace MOTÝL 15,5 cm PH/PEŘÍČKA BÍ klip (2ks)
Lze využít nejen o Vánocích, ale najde uplatnění i během celého roku.
Dekorace MOTÝL 15,5 x 10 cm, PH / PEŘÍČKA, BÍ, klip (2 ks).
rozměry: 15,5 x 10 cm
materiál: plast + peříčka + třpytky + textil
uchycení klipem
balení: 2 ks
Dekorace pro Váš interiér nebo vánoční stromeček.
Lze využít nejen o Vánocích, ale najde uplatnění i během celého roku.
rozměry: 15,5 x 10 cm
materiál: plast + peříčka + třpytky + textil
uchycení klipem
balení: 2 ks
Dekorace pro Váš interiér nebo vánoční stromeček.
Lze využít nejen o Vánocích, ale najde uplatnění i během celého roku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8719987635373 |
| Šířka přepravní: | 2,5cm |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 1,2dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,004kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Počet kusů v balení: | 2 |
| Elektroodpad: | |
| Určení: | Vánoce |
| Typ instalace: | interiér |
| Listingový popis: | |
| Typ dekorace: | Vánoce |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
