Zahr. čerp. 4300 Silent sací set GARDENA
Čerpadlo,Gardena Zahr. čerp. 5000 Silent sací set,,Jmenovitý výkon 550 W,Maximální výtlačná kapacita 5 100 l/h,Maximální tlak 3,7 bar,Maximální výtlačná výška 8 m
Čerpadlo
Gardena Zahr. čerp. 5000 Silent sací set
Jmenovitý výkon 550 W
Maximální výtlačná kapacita 5 100 l/h
Maximální tlak 3,7 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Gardena Zahr. čerp. 5000 Silent sací set
Jmenovitý výkon 550 W
Maximální výtlačná kapacita 5 100 l/h
Maximální tlak 3,7 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.58 kg |
| EAN: | 4066407028647 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. dopravované množství: | 5 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 36 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Výška: | 42,5 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
