Vrtačkové čerpadlo GARDENA
Čerpadlo,Gardena Vrtačkové čerpadlo,,Flexibilní přečerpávání nebo vyčerpávání menších objemů vody.,Jednoduchá montáž na elektrickou vrtačku.,Hnací hřídel pasuje do sklíčidla libovolné standardní elektrické vrtačky (Ø 8 mm).
Čerpadlo
Gardena Vrtačkové čerpadlo
Flexibilní přečerpávání nebo vyčerpávání menších objemů vody.
Jednoduchá montáž na elektrickou vrtačku.
Hnací hřídel pasuje do sklíčidla libovolné standardní elektrické vrtačky (Ø 8 mm).
Gardena Vrtačkové čerpadlo
Flexibilní přečerpávání nebo vyčerpávání menších objemů vody.
Jednoduchá montáž na elektrickou vrtačku.
Hnací hřídel pasuje do sklíčidla libovolné standardní elektrické vrtačky (Ø 8 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4078500149006 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Max. dopravované množství: | 2 400 l/hod |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 17,9 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
