Ponorné tlak. čerp. 4000/1 sud GARDENA
Čerpadlo,Gardena Ponorné tlak. čerp. 4000/1 sud,,Jmenovitý výkon 400 W,Maximální výtlačná kapacita 4 000 l/h,Maximální tlak 1,3 bar,Maximální výtlačná výška 13 m
Čerpadlo
Gardena Ponorné tlak. čerp. 4000/1 sud
Jmenovitý výkon 400 W
Maximální výtlačná kapacita 4 000 l/h
Maximální tlak 1,3 bar
Maximální výtlačná výška 13 m
Gardena Ponorné tlak. čerp. 4000/1 sud
Jmenovitý výkon 400 W
Maximální výtlačná kapacita 4 000 l/h
Maximální tlak 1,3 bar
Maximální výtlačná výška 13 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.25 kg |
| EAN: | 4078500047821 |
| Způsob použití: | SUDOVÉ |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Plovákový spínač: | AUTOMATICKÝ |
| Max. dopravované množství: | 4 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 13 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 24,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
