Čerp. odvod. znečištěná 25000 GARDENA
Čerpadlo,Gardena Kalové čerpadlo 25000,,Jmenovitý výkon 1 100 W,Maximální výtlačná kapacita 25 000 l/h,Maximální tlak 1,1 bar,Maximální výtlačná výška 11 m
Čerpadlo
Gardena Kalové čerpadlo 25000
Jmenovitý výkon 1 100 W
Maximální výtlačná kapacita 25 000 l/h
Maximální tlak 1,1 bar
Maximální výtlačná výška 11 m
Gardena Kalové čerpadlo 25000
Jmenovitý výkon 1 100 W
Maximální výtlačná kapacita 25 000 l/h
Maximální tlak 1,1 bar
Maximální výtlačná výška 11 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.45 kg |
| EAN: | 4078500053327 |
| Způsob použití: | KALOVÉ |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Plovákový spínač: | AUTOMATICKÝ |
| Max. dopravované množství: | 25 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 11 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. vel. pevných příměsí: | 38 mm |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 48 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
