Čerp. odvod. znečiš. 20000 Aqua GARDENA
Čerpadlo,Gardena Kalové čerp. 20000 Aquasensor,,Jmenovitý výkon 750 W,Maximální výtlačná kapacita 20 000 l/h,Maximální tlak 0,9 bar,Maximální výtlačná výška 9 m
Čerpadlo
Gardena Kalové čerp. 20000 Aquasensor
Jmenovitý výkon 750 W
Maximální výtlačná kapacita 20 000 l/h
Maximální tlak 0,9 bar
Maximální výtlačná výška 9 m
Gardena Kalové čerp. 20000 Aquasensor
Jmenovitý výkon 750 W
Maximální výtlačná kapacita 20 000 l/h
Maximální tlak 0,9 bar
Maximální výtlačná výška 9 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.57 kg |
| EAN: | 4078500053310 |
| Způsob použití: | KALOVÉ |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. dopravované množství: | 20 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 9 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 22,5 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
