Čerp. odvod. čistá 2000 GARDENA
Čerpadlo,Gardena Čerp. odvod. čistá 2v1 20000 BASIC,,Jmenovitý výkon 5500 W,Maximální výtlačná kapacita 20000 l/h,Maximální tlak 0.9 bar,Maximální výtlačná výška 9 m,plošným nasáváním do pouhého 1 mm
Čerpadlo
Gardena Čerp. odvod. čistá 2v1 20000 BASIC
Jmenovitý výkon 5500 W
Maximální výtlačná kapacita 20000 l/h
Maximální tlak 0.9 bar
Maximální výtlačná výška 9 m
plošným nasáváním do pouhého 1 mm
Gardena Čerp. odvod. čistá 2v1 20000 BASIC
Jmenovitý výkon 5500 W
Maximální výtlačná kapacita 20000 l/h
Maximální tlak 0.9 bar
Maximální výtlačná výška 9 m
plošným nasáváním do pouhého 1 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 4066407021587 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Plovákový spínač: | AUTOMATICKÝ |
| Max. dopravované množství: | 2 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 9 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 16,2 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 22,8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
