EXTOL PREMIUM 8891831 hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem
Kód: 8891831
Značka: EXTOL PREMIUM
  • hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vaku
Doplňkové parametry
Kategorie: aku hoblík
Záruka: 24
Hmotnost: 2.9 kg
EAN: 8595126986540
baterie: SHARE20V Li-ion
hloubka polodrážky: 0–2,7mm
hmotnost s baterií: 2,3kg
hoblovací šířka: 60mm
nastavitelný úběr: 0–1,25mm