EXTOL PREMIUM 8891830 hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: EXTOL PREMIUM
Dostupnost Skladem
Kód: 8891830
Značka: EXTOL PREMIUM
  • hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vaku
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Doplňkové parametry
Kategorie: aku hoblík
Záruka: 24
Hmotnost: 3.76 kg
EAN: 8595126986519
baterie: SHARE20V Li-ion
hloubka polodrážky: 0–2,7mm
hmotnost s baterií: 2,3kg
hoblovací šířka: 60mm
kapacita baterie: 2Ah
nabíjení baterie cca: 55min
nastavitelný úběr: 0–1,25mm