Ryobi RY18BI150A-0
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Ryobi
aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky)
Dostupnosť Skladem
Kód: 5133004895
Ryobi RY18BI150A-0
Značka: Ryobi
RY18BI150A-0 - aku měnič napětí (bez baterie a nabíječky) Aku měnič napětí RYOBI RY18BI150A-0 ONE+ poskytuje nepřetržité střídavé napájení 230 V / 150 W, které vám umožňuje napájet kabelové stroje mimo domov. Ideální pro napájení malých zařízení, jako jsou notebooky, ventilátory, fotoaparáty, drony, rádia, inteligentní reproduktory a světla. 2 x porty USB typu A (celkem 5 V, 2,4 A) pro nabíjení telefonů, tabletů a dalších zařízení napájených z USB. Malý, kompaktní a lehký.
Dodatočné parametre
Kategória: 18 V