SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK T100 TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE T100,PN TLSBTT100,,Paměť,Časovač 2 min (interval po 30s),Počet pohybů až 70 000 pohybů/min,Režimy Clean, Whiten, Massage,,Výdrž baterie 21 dní (2× denně 2 minuty),Nabíjení magnetický kabel,,Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 2,4 × 19,3 × 2,4 cm,Hmotnost 81 g,Barva Bílá,,Obsah balení,Kartáček SonicBrush T100,Integrované cestovní pouzdro,2× hlavice T-series Standard,Cestovní pouzdro,Magnetický nabíjecí kabel,Návod
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE T100
PN TLSBTT100
Paměť
Časovač 2 min (interval po 30s)
Počet pohybů až 70 000 pohybů/min
Režimy Clean, Whiten, Massage
Výdrž baterie 21 dní (2× denně 2 minuty)
Nabíjení magnetický kabel
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,4 × 19,3 × 2,4 cm
Hmotnost 81 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush T100
Integrované cestovní pouzdro
2× hlavice T-series Standard
Cestovní pouzdro
Magnetický nabíjecí kabel
Návod
TRUELIFE T100
PN TLSBTT100
Paměť
Časovač 2 min (interval po 30s)
Počet pohybů až 70 000 pohybů/min
Režimy Clean, Whiten, Massage
Výdrž baterie 21 dní (2× denně 2 minuty)
Nabíjení magnetický kabel
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,4 × 19,3 × 2,4 cm
Hmotnost 81 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush T100
Integrované cestovní pouzdro
2× hlavice T-series Standard
Cestovní pouzdro
Magnetický nabíjecí kabel
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594175357578 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 3 |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 2 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 70 000 |
| Výška: | 19,3 cm |
| Šířka: | 2,1 cm |
| Hloubka: | 2,4 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 81 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
