Závěs koupel.SOLID 180x180cm PEVA + 12 háčků, mix barev
Díky barevným variantám je i vkusným doplňkem v koupelně.
Závěs koupelnový SOLID 180 x 180 cm, PEVA + 12 háčků, mix barev.
rozměry: 180 x 180 cm
materiál: PEVA
mix barev: bílá, modrá, zelená, béžová
12 háčků
Koupelnový závěs zabrání při sprchování rozstřkování vody mimo sprchový kout.
Díky barevným variantám je i vkusným doplňkem v koupelně.
rozměry: 180 x 180 cm
materiál: PEVA
mix barev: bílá, modrá, zelená, béžová
12 háčků
Koupelnový závěs zabrání při sprchování rozstřkování vody mimo sprchový kout.
Díky barevným variantám je i vkusným doplňkem v koupelně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěs |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8590786228528 |
| Výška přepravní: | 37cm |
| Šířka přepravní: | 22,5cm |
| Hloubka přepravní: | 1,5cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 1,24875dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,307kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Typ odpadkového koše: | |
| Objem: | 0l |
| Vyjímatelná nádoba: | |
| Hloubka: | 0cm |
| Víko: | |
| Držadlo/rukojeť: | |
| Systém třídění: | |
| Počet komor: | |
| Koupelna: | |
| Kuchyně: | |
| Koše s popelníkem: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
