WC souprava čtverc.PH, pr.kart.7cm s okraj.čističem 4360
V polovině rukojeti se nachází zarážka, která drží štětku v držáku. Je vhodný na čištění sanitárního vybavení.
WC souprava čtverc. PH, pr.kart. 7 cm s okraj. čističem.
průměr kartáče: 7 cm
materiál: plast
mix barev
WC kartáč má plastové těleso, syntetická vlákna, průměr hlavy 7 cm, včetně plastového držáku.
V polovině rukojeti se nachází zarážka, která drží štětku v držáku. Je vhodný na čištění sanitárního vybavení.
průměr kartáče: 7 cm
materiál: plast
mix barev
WC kartáč má plastové těleso, syntetická vlákna, průměr hlavy 7 cm, včetně plastového držáku.
V polovině rukojeti se nachází zarážka, která drží štětku v držáku. Je vhodný na čištění sanitárního vybavení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC souprava čtvercová |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8594005426214 |
| Šířka přepravní: | 11,5cm |
| Výška přepravní: | 24,5cm |
| Hloubka přepravní: | 59cm |
| Objem přepravní: | 5,451dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,168kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Listingový popis: | |
| Zařazení - koše: | |
| K umyvadlu: | |
| Zařazení bath cup: | |
| Koš na prádlo: | |
| Koupelna typ: | |
| Zařazení - koupelnové doplňky: | |
| Koupelnová předložka: | |
| Zařazení - hygiena: | |
| Zařazení - stojany a držáky: | |
| Zařazení - WC: | Ano |
| K vaně, sprše: | |
| Typ koupelnového doplňku: | WC štětka |
| Zařazení - péče o zuby: | |
| Zařazení - péče o nehty: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
